zwalczamy zagrożenie hałasem w środowisku i na stanowisku pracy – projektujemy i wykonujemy zabezpieczenia dźwiękochłonne. Działamy w zakresie ochrony środowiska przed hałasem oraz kształtowania właściwego klimatu akustycznego w otoczeniu człowieka
Cysterny Kontenery Pomieszczenia socjalne i biurowe Zabudowy dźwiękochłonne Kabiny Technologiczne zbiorniki i pojemniki Cięcie laserem Elementy konstrukcyjne
dBP Products
dBP Products

Pomieszczenia socjalne i biurowe
     dBP Products wytwarza różnego rodzaju konstrukcje, od małych kabin do dużych pomieszczeń, z powierzchnią biurową socjalną i sanitarną, oddzielnym ogrzewaniem, wentylacją, filtracją i klimatyzacją.
     Nasi inżynierowie opracowują wspólnie z klientami rozwiązania dostosowane do specyficznych warunków obiektów. Na podstawie zebranych danych zostają następnie przygotowane skuteczne i ekonomiczne instalacje chroniące miejsca pracy przed hałasem.
     Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości stali i materiałów izolacyjnych osiągamy optymalną ochronę przed hałasem spełniając jednocześnie surowe normy. Nasi montażyści dbają o fachowy i sprawny montaż, aby Państwa działalność była jak najmniej zakłócona.